Z wizytą u partnera z EU GREEN w Szwecji

Pod koniec sierpnia z wizytą do uczelni partnerskiej w ramach sojuszu EU GREEN w szwedzkim Gävle udały się studentki oraz kadra naszego Wydziału.

Wyjazd związany był z udziałem w wydarzeniu naukowym 23rd Biennial Conference of the International Consortium for Social Development, podczas którego zaprezentowane zostały badania naszych studentek. Przy okazji przeprowadzone zostały również badania akustyczne na kampusie Uniwersytetu w Gävle, co związane jest z działalnością wydziałowej Pracowni Audiosfery i Akustyki Środowiska. Studentki miałby okazję nauczyć się w praktyce nowych form oceny środowiska przy wykorzystaniu metody soundwalk.

Wszystkich zainteresowanych tematyką akustyki miejskiej lub akustyki środowiska zapraszamy do kontaktu z kierownikiem Pracowni Audiosfery i Akustyki Środowiska, Panem mgr inż. Grzegorzem Chrobakiem.