Sukces studentów Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu

Studenci WGPiAK zakwalifikowali się do finału Akademickich Mistrzostw Menadżerskich.

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie w grze symulacyjnej REVAS to gra symulacyjna biura podróży, w której uczestnicy podejmują decyzje biznesowe, inwestują, zatrudniają pracowników, podejmują ryzyko i rywalizują z innymi zespołami. Do finału zakwalifikowało się 10 najlepszych zespołów, w tym drużyna z Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu, która zajęła drugie miejsce na Biznesowych Mistrzostwach UPWr. Skład drużyny to: Aniela Fałek, Mateusz Nosek i Roksana Łakoma. Opiekunem zespołu jest dr hab. inż. Piotr Krajewski, Prodziekan ds. kierunku studiów gospodarka przestrzenna.

Finał odbędzie się 12 czerwca 2024 r. w siedzibie Alior Banku w Warszawie.

Po treść całego artykułu zapraszamy na stronę główną UPWr: Drużyna z UPWr Awansowała do Akademickich Mistrzostw Menedżerskich / Aktualności / Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu