Umowy i porozumienia

W dniu 14.05.2024 zostało zawarte porozumienie pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, reprezentowanym przez prof. dr hab. Beatę Raszkę, Dziekan Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu a Województwem Dolnośląskim - Dolnośląskim Zespołem Parków Krajobrazowych, reprezentowanym przez Dyrektora mgr inż. Piotra Śniguckiego.

Na mocy porozumienia podejmuje się działania wspólne, celem których będzie prowadzenie przedsięwzięć z zakresu zrównoważonej gospodarki przestrzennej oraz architektury krajobrazu, dotyczącej obszarów chronionych – parków krajobrazowych na terenie województwa dolnośląskiego.

W dniu 19.01.2015 zostało zawarte porozumienie pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, reprezentowanym przez Rektora prof. dr hab. Romana Kołacza a Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, reprezentowaną przez prof. dr hab. Piotra Kielana.

Na mocy porozumienia obie strony zobligowały się do współpracy przy prowadzeniu kształcenia na kierunku studiów pierwszego stopnia -  architektura krajobrazu, spec. architektura zieleni we wnętrzach

W dniu 17.04.2024 zostało zawarte porozumienie pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, reprezentowanym przez prof. dr hab. Beatę Raszkę - Dziekan Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu a Spółdzielnią Mieszkaniową Wrocław - Południe, reprezentowanym przez Prezesa Zarządu - Marką Derę oraz Z-cę Prezesa - Mirosława Leonowicza.

W ramach niniejszego porozumienia Uniwersytet Przyrodniczy w ramach zajęć studentów kierunków architektura krajobrazu i gospodarka przestrzenna zobowiązuje się do wykonania projektów zagospodarowania terenu na wskazanych obszarach czterech Osiedli Spółdzielni na działkach będących w jej władaniu.

Koordynatorami ze strony Wydziału są: dr inż. Marta Weber- Siwirska oraz dr inż. Iwona Orzechowska- Szajda.

W dniu 14.02.2024 zostało zawarte porozumienie pomiędzy Wydziałem Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu a Zespołem Szkół nr 3 we Wrocławiu.

Na mocy porozumienia Wydział oraz Zespół Szkół zobowiązują się wspierać wzajemne kontakty obu społeczności oraz podejmować inicjatywy służące poszerzaniu i doskonaleniu współpracy w zakresie działalności edukacyjnej i popularyzującej wiedzę między środowiskiem szkolnym i akademickim.

Koordynatorami ze strony Wydziału są: dr hab. inż. arch. Renata Gubańska, prof. uczelni - Prodziekan ds. kierunków studiów architektura krajobrazu oraz dr hab. inż. Katarzyna Tokarczyk- Dorociak - kierownik Katedry Architektury Krajobrazu."

Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu na temat porozumienia, dostępnego na stronie wroclaw.pl: Współpraca między ZS nr 3 a Uniwersytetem Przyrodniczym (www.wroclaw.pl).